Таблетки протигельмінтні KRKA Мілпразон для кошенят 4мг/10мг 2 таблетки
- Готово до відправки
- Код: KRK66074
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (63) 065-60-04PetЗooбульвар Академіка Вернадского, 63 Б, Київ, Україна+380630656004
Таблетки протигельмінтні KRKA Мілпразон для кошенят 4мг/10мг 2 таблетки
Лікарська форма :
Таблетки в модифікації для кошенят і кішок вагою до 2 кг являють собою коричнево-жовті овальні двоопуклі зі смаком м'яса, покриті плівковою оболонкою, з насічкою на одній стороні
Склад :
Активні речовини: Мільбеміцину оксим (Milbemycin oxime) - 4,0 мг Празиквантелу (Praziquantel) - 10 мг
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармеллозу, повідон, лактоза, кремній колоїдний, магнію стеарат, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів.
Фармакологічні властивості :
Таблетки для кішок належать до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидної та цестодоцидної дії.
Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельмінтної дії.
Мільбеміцину оксим - макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, що паразитують у шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Di.
Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надполяризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мільбеміцину оксиму через 2 години, з організму сполуки виводиться в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення становить 13 годин.
Празиквантел є ацильованим похідним піразинізохіноліну, має виражену дію проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить Після перорального введення препарату максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму сполуки виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів із сечею, період напіввиведення становить близько 3:00.
Мілпразон® таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не мають сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії, добре переносяться кішок різних порід та віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб та інших гідробіонтів.
Показання до застосування :
таблетки для кішок призначають з лікувальною та профілактичною метою при нематодозах, цестодозах та асоціативних нематод-цестодозних інвазії, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Tady - Dipylidium caninum; Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання)
Порядок застосування:
Мілпразон таблетки застосовують кішкам одноразово під час їжі з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мильбеміцину оксиму та 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини, з розрахунку:
Вага тварини, кг | Кількість таб. |
0,5 - 1,0 кг | 1/2 таб. |
1,0 - 2,0 кг | 1 таб. |
Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизації не потрібно
Профілактика тварин зазвичай 1 раз на квартал (3 місяці) у вищевказаних дозах, а також за 2 тижні до вакцинації. У сім'ї, де є маленькі діти, які близько спілкуються з домашніми тваринами, дегельмінтизацію тварин бажано проводити один раз у місяць, у профілактичних цілях.
З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів та москітів (переносників збудника Dirofilaria immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць та останній раз у сезоні не раніше, ніж через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизації, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.
Протипоказання:
Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів.препарату (у тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок та печінки. Препарат не слід застосовувати кошенятам молодше 6-тижневого віку та масою менше 0,5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварин. >
Умови та термін зберігання:
Зберігати препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 5°С. З до 25 ° C
Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва.
Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.